Kierownica SuperLogic ErgoMax została zaprojektowana z myślą o kontroli, komforcie i wszechstronności w zróżnicowanym terenie. Wykonana z włókna węglowego kierownica charakteryzuje się zwartym wygięciem oraz ergonomiczną górną częścią, która zmniejsza zmęczenie i zapewnia lepsze podparcie dłoni podczas długich, wytrzymałościowych przejażdżek, zarówno na szosie, jak i w terenie. Wzrost rury kierownicy (
Uwaga: Niekompatybilny z mostkiem Ritchey C260.
| Nazwa produktu: | Ritchey SuperLogic ErgoMax Kierownica - 31.8 | Carbon - czarny |
| Producent: | Ritchey |
| Kod pozycji: | RIT747224 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica szosowa typu baranek (Drop Bar) |
| Właściwości kierownicy: | Spadek < 130 mm (kompakt), Zasięg < 80 mm, Ergonomiczna (wykrzywienie o zmiennym promieniu), Aero (z wypłaszczonym fragmentem), Zagięcie Backsweep, Flara / wygięte baranki, Prowadnice kablowe, Uniesienie, Kompatybilność z DI2 |
| pomiar szerokości chwytu: | Centrum-środek |
| wygięcie: | 113mm |
| wysięg kierownicy: | 70mm |
| Flara / Odchył uchwytu (Outsweep): | 2° |
| Flara kierownicy drop bar: | 17.5° |
| Zagięcie Backsweep: | 5° |
| uniesienie: | 20mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 240g |
| kod produktu producenta: | 30066117012 (38 cm) | 30066117013 (40 cm) | 30066117014 (42 cm) |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 42 cm |
| szerokość chwytu: | 380 mm, 400 mm, 420 mm |
| GTIN: | 796941309691, 796941309707, 796941309714 |
| Strona producenta: | http://www.ritcheylogic.com |