Kierownice SuperLogic Rizer Mountain Bars firmy Ritchey zostały zaprojektowane z myślą o jeździe cross-country i all-mountain i oferują idealny poziom uniesienia – 20 mm lub 40 mm – nie będąc przy tym zbyt szerokimi. Jako najnowszy dodatek do rodziny SuperLogic, te kierownice z włókna węglowego należą do najlżejszych na rynku.
Dzięki szerokości 760 mm i oznaczeniom ułatwiającym przycinanie kierownice te mają wygięcie do tyłu (backsweep) 8°, podwyższenie (rise) 20/40 mm oraz wygięcie do góry (upsweep) 5°, co zapewnia naturalne ułożenie nadgarstków. Średnica zacisku wynosząca 31,8 mm zapewnia kompatybilność z nowoczesnymi mostkami, a warianty podwyższenia oraz wąska szerokość sprawiają, że kierownice SuperLogic Mountain stanowią klasę samą w sobie. Przy wadze 170 g dla wersji z podwyższeniem 20 mm i 175 g dla wersji z podwyższeniem 40 mm niewiele innych kierownic może konkurować z tym stosunkiem ceny do wagi.
Niezależnie od tego, czy pokonujesz ciasne serpentyny, czy szalejesz na technicznym terenie, kierownica SuperLogic Rizer to najlepszy wybór, jeśli chodzi o stabilność, komfort i pewną kontrolę.
| Nazwa produktu: | Ritchey Superlogic Rizer MTB Kierownica – 31,8 | Włókno węglowe | 760 mm - 40mm Rise - matte UD |
| Producent: | Ritchey |
| Kod pozycji: | RIT747244 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country, All-Mountain |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep, Uniesienie |
| szerokość chwytu: | 760 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 8° |
| uniesienie: | 5° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 175g |
| kod produktu producenta: | 30466117012 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 796941309684 |
| Strona producenta: | http://www.ritcheylogic.com |