Kierownica SuperLogic Flat MTB firmy Ritchey została zaprojektowana z myślą o jeździe cross-country i all-mountain. Jako najnowszy członek rodziny SuperLogic, ta kierownica z włókna węglowego należy do najlżejszych na rynku.
Dzięki szerokości 760 mm i oznaczeniom ułatwiającym przycinanie, ta kierownica prosta ma wygięcie do tyłu o 7° i do góry o 5°, co zapewnia naturalne ułożenie nadgarstków. Średnica zacisku wynosi 31,8 mm i zapewnia kompatybilność z nowoczesnymi mostkami. Przy wadze 155 g niewiele innych kierownic może konkurować z nim pod względem stosunku ceny do wagi.
SuperLogic Flat to najlepszy wybór, jeśli szukasz lekkości, stabilności, komfortu i pewnej kontroli podczas pokonywania ciasnych serpentyn lub technicznego terenu.
| Nazwa produktu: | Ritchey Superlogic Flat MTB Handlebar - 31.8 | Carbon | 760mm - matte UD |
| Producent: | Ritchey |
| Kod pozycji: | RIT747245 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Płaska kierownica |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep, Uniesienie |
| szerokość chwytu: | 760 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 7° |
| uniesienie: | 0mm |
| uniesienie: | 5° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 155g |
| kod produktu producenta: | 30466117010 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 796941309660 |
| Strona producenta: | http://www.ritcheylogic.com |