Od prawie dziesięciu lat
Prawdziwa konstrukcja 34,9 mm (DIVINE MAX)
W przeciwieństwie do wielu konkurentów,
Zakres dostawy: teleskopowa sztyca Divine 2.0 MAX z zestawem elementów montażowych. Zdalne sterowanie na kierownicy jest dostępne jako opcja i nie wchodzi w skład zakresu dostawy.
| Nazwa produktu: | BikeYoke DIVINE 2.0 MAX Sztyca Teleskopowa - ⌀ 34.9 | Sztyca Podsiodłowa: 125mm |
| Producent: | BikeYoke |
| Kod pozycji: | BYO747840 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 34.9mm |
| długość: | 392mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny, owalne szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztyca teleskopowa |
| przesunięcie siodełka do tyłu: | 0mm |
| wersja sztycy regulowanej (dropper): | Prowadzenie wewnętrzne, Dostawa bez zdalnego, Skok 100 - 125 mm, Działanie mechaniczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 540g |
| kod produktu producenta: | 2DIV125349 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4713291523306 |
| Strona producenta: | https://bikeyoke.com/ |