Niezależnie od tego, czy Twoja podróż trwa kilka dni, czy po prostu musisz przewieźć dużo rzeczy: dzięki bagażnikowi, błotnikom, stojakowi, mocowaniu na zamek i światłu, AVENTURA² jest równie dobrze przygotowana do wypraw Bikepacking, jak i do przewożenia ciężkich ładunków po mieście. Ponadto FOCUS AVENTURA² 6.8 jest dopuszczony do większości przyczep i do wagi całkowitej (rowerzysta plus bagaż i rower) wynoszącej 150 kg.
Ergonomiczny kokpit z mostkiem C.I.S. 30 stopni i szerokimi oponami terenowymi zapewnia komfort jazdy nawet poza utartymi szlakami. Technologia C.I.S. zapewnia schludny kokpit dzięki poprowadzeniu kabli przez mostek i ster rowerowy do ramy.
Wydajny napęd elektryczny Bosch Performance CX (4. generacji) wspomaga jazdę do prędkości 25 km/h, zapewniając potężny moment obrotowy 85 Nm. Dobrze wyważona geometria sprawia, że jazda na AVENTURA² jest zwinna i dynamiczna. Najmocniejszy silnik elektryczny firmy Bosch jest idealnie zintegrowany z obszarem suportu rowerowego.
| Nazwa produktu: | FOCUS AVENTURA² 6.8 FS - Rower trekkingowy elektryczny z niskim przekrokiem 27,5" - 2026 - steelgrey / diamondblack |
| Producent: | FOCUS Bikes |
| Kod pozycji: | FOU747886 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano HB-TC500 | Shimano FH-TC500 |
| obręcze: | Mach1 Trucky32, alloy | 27,5" |
| łańcuch: | Shimano CN-LG500 |
| kaseta: | Shimano CS-LG400 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Cues |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues |
| przełożenie zębatki: | 36 |
| korba: | Samox | 165 mm |
| hamulce: | Shimano MT420 | 203/180mm |
| model sztycy siodełka: | Post Moderne DP-212 | S / M /L / XL: 100 / 125 / 150 / 150 mm | 34,9 mm |
| siodełko: | Selle Royal Essenza Plus |
| kierownica: | JD Riser, alloy | width: 740 mm, rise: 20 mm |
| mostek: | Aluminium, adjustable | 60 mm |
| widelec: | SR Suntour Mobie 34 D, Air |
| ster rowerowy: | ACROS ZS56/ZS56 | FOCUS C.I.S. Integrated |
| rama: | 7005 hydroformed aluminium | 148x12 mm TA |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-48 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| napięcie: | 36V |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Massload rear rack | 27 kg max. load | MIK |
| oświetlenie rowerowe: | Litemove RLX-100H, high-beam, 100 LUX | Supernova TL3 Z |
| uchwyty: | Ergon GS10 Evo |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 120 mm |
| opony: | Schwalbe Jonny Watts, 27,5 x 2,35" |
| skok zawieszenia ramy: | 100mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Szary, Srebrny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | Focus - Aventura 2 |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4060908146008, 4060908146015, 4060908146022, 4060908146039 |
| Strona producenta: | http://www.focus-bikes.com |