ATLAS ma jasny cel: idealny dzień na rowerze gravelowym. ATLAS zachwyca swoją wszechstronnością i wytrzymałością. Budzi pragnienie przygody i pozwala na jazdę dokładnie w takim tempie i z taką wytrzymałością, jak chcesz. ATLAS oznacza ucieczkę od codzienności: starych nawyków, wątpliwości i presji czasu. Uosabia wolność i radość z jazdy, a także możliwość odkrywania każdej trasy na swój własny sposób. Ostatecznie nie liczy się tylko cel podróży, ale to, gdzie i jak zatracasz się w ATLASIE – czy to podczas długich wycieczek z bagażem, w codziennym użytkowaniu, czy nawet podczas zawodów.
| Nazwa produktu: | FOCUS ATLAS 6.7 - Rower gravelowy - 2026 - Champagne / Mintgrey |
| Producent: | FOCUS Bikes |
| Kod pozycji: | FOU747898 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| piasty: | Alexrims BRD-503 | Alexrims BRD-504 |
| obręcze: | Rodi Blackjack SL 25 | alloy, height: 23 mm, width: 25-622 |
| łańcuch: | Shimano CN-LG500 |
| kaseta: | Shimano CS-LG400 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Cues U6030 |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues U6030 |
| suport rowerowy: | Shimano | BSA 24mm |
| przełożenie zębatki: | 40 |
| korba: | Shimano Cues U6030 |
| hamulce: | Shimano Cues U6030 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | Aluminium | 27.2 mm | 15 mm setback |
| siodełko: | Focus |
| kierownica: | Focus Gravel Bar, alloy | 70 mm, 114 mm, 16° |
| mostek: | FOCUS C.I.S. 2.0 integrated | -8° |
| widelec: | ATLAS Carbon Disc | 100x12 mm TA | Flat Mount 160 mm |
| rama: | ATLAS Aluminium Disc | 142x12 mm TA | Flat Mount 160 mm |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-50 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Schwalbe G-One Bite, tlr, 45-622 | Schwalbe G-One Bite, tlr, 45-622 |
| maks. waga systemu: | 135kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 10600g |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Focus - Atlas |
| liczba przełożeń: | 1 x 11 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4060908145377, 4060908145384, 4060908145391, 4060908145407, 4060908145414 |
| Strona producenta: | http://www.focus-bikes.com |