Wave Alpha to najnowsza wersja najlepiej sprzedającego się narzędzia wielofunkcyjnego, wykonanego z wysokiej jakości materiałów i wyposażonego w funkcje, o które prosili fani na całym świecie. Jest to pierwszy model Wave z odwróconym ostrzem typu tanto, wykonanym z najwyższej jakości stali MagnaCut®, która zapewnia doskonałą ostrość, wytrzymałość i odporność na korozję. Nowy pin na kciuk sprawia, że dostęp do ostrza jedną ręką jest łatwy i intuicyjny. Profilowane chwyty G10 z wykończeniem inspirowanym topografią zapewniają pewny chwyt, większy komfort oraz charakterystyczny wygląd i design. Po otwarciu wszystkie funkcje wysuwają się z obudowy chwyta, dzięki czemu można łatwo wybrać potrzebne narzędzie. Po raz pierwszy w historii serii Wave firma Leatherman zintegrowała pełnowartościowe nożyczki obsługiwane jedną ręką – o największym rozmiarze powierzchni cięcia spośród wszystkich narzędzi Leatherman opartych na szczypcach. Zaprojektowane od podstaw tak, aby uczcić dziedzictwo serii Wave, a jednocześnie wyznaczyć nowe standardy w zakresie wzornictwa, materiałów i komfortu.
| Nazwa produktu: | Leatherman Wave Alpha Narzędzie wielofunkcyjne - Cascadia |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH748624 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 159/35/22mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 7.3mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 234g |
| kod produktu producenta: | 833401 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447023392 |