Lightflow B łączy minimalistyczny design i zaawansowaną funkcjonalność z ramą Rilsan, przyjaznym dla środowiska materiałem, który podkreśla lekkość i odporność oraz zapewnia wyjątkowy komfort i pełną ochronę wzroku w eleganckiej i wszechstronnej estetyce.
Soczewki RP Optics wykorzystują sprawdzoną niezawodność wysokiej jakości poliwęglanu, aby zapewnić doskonałą wydajność optyczną. Dzięki pełnej ochronie UV400 skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, dzięki czemu możesz skupić się na swoich osiągach. Dostępne w szerokiej gamie żywych kolorów i lustrzanych wykończeń, doskonale łączą funkcjonalność i nowoczesny design, aby sprostać wymaganiom sportowców, którzy oczekują wyjątkowej wydajności bez uszczerbku dla wyglądu.
Soczewki Polar3FX eliminują rozpraszające odblaski i odbicia, tworząc wyraźniejsze i ostrzejsze pole widzenia oraz poprawiając wrażenia z outdooru. W klasycznej wersji GREY soczewki te mają wewnętrzną powłokę antyrefleksyjną, która znacznie zwiększa komfort widzenia i przejrzystość. Aby zapewnić jeszcze bardziej intensywne wrażenia wizualne, soczewki Polar3FX w lustrzanych wariantach kolorystycznych BLUE, RED i GREEN wykorzystują technologię HDR, która optymalizuje kontrast w warunkach słabego oświetlenia i zapewnia bardziej intensywny i żywy widok. Ich zaawansowana powłoka oleofobowa odpycha wodę, oleje i brud, dzięki czemu soczewki są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i pozostają nieskazitelne nawet w najbardziej wymagających warunkach.
| Nazwa produktu: | Rudy Project Lightflow B Okulary damskie - Crystal Gloss - RP Optics Laser Black |
| Producent: | Rudy Project |
| Kod pozycji: | RUD748876 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Bieganie, Wypoczynek |
| płeć: | Dla kobiet |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Wąskie twarze, Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate, RP Optics |
| przepuszczalność światła: | 11% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Przezroczysty |
| waga: | 31g |
| Długość zausznika: | 135mm |
| szerokość soczewki: | 54mm |
| Szerokość mostka: | 18mm |
| Wysokość soczewek: | 44mm |
| GTIN: | 655586587140 |
| Strona producenta: | http://www.rudyproject.de |