Widelec amortyzowany
Model MOBIE34 CGO charakteryzuje się solidną konstrukcją i łączy w sobie wytrzymałość z komfortem. Posiada również frontowy uchwyt do montażu błotnika. Umożliwia to stosowanie błotników o dowolnej długości, które niezawodnie chronią rowerzystów i przewożony ładunek przed rozpryskami wody i brudem, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku w każdych warunkach pogodowych.
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF23 MOBIE 34-CGO - Widelec amortyzowany - 24"| 80mm | Tapered | 15x110mm |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749036 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Miejski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| skok widelca: | 80 mm |
| standard osi: | 15x100 mm (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna śrubowa |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Wstępne naprężenie sprężyny, Lockout |
| średnica golenia: | 34mm |
| amortyzacja: | LO |
| offset widelca: | 44mm |
| maksymalna szerokość opony: | 68mm |
| długość piasty: | 272mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (7") 180 mm, Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 203mm |
| materiał główki ramy: | Stal |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 1900g |
| kod produktu producenta: | SF23 MOBIE34 CGO BOOST 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 4055149615109 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |