26-calowy widelec amortyzowany o skoku amortyzatora 50 mm, z systemem szybkiego zwalniania osi i rurą sterową 1 1/8".
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF13 CR85 - Widelec amortyzowany - 26" | 50mm | 1 1/8" | QR |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749038 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| skok widelca: | 50 mm |
| standard osi: | Szybkozamykacz |
| Hamulec szczękowy - Montaż: | Hamulec V-Brake |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna śrubowa |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Wstępne naprężenie sprężyny, Lockout |
| średnica golenia: | 28mm |
| amortyzacja: | LO |
| offset widelca: | 41mm |
| maksymalna szerokość opony: | 54mm |
| długość piasty: | 255mm |
| materiał główki ramy: | Stal |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | SF13-CR85-E25 |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 4032191926513 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |