SR Suntour SF18 XCE28 P to niezawodny widelec amortyzowany ze sprężyną śrubową. Dzięki solidnej konstrukcji, regulowanemu napięciu wstępnemu i niezawodnej wydajności zapewnia komfortową jazdę zarówno na szlakach, jak i w warunkach miejskich.
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF18 XCE28 P Widelec amortyzowany - 26" | 80mm | 44mm Offset | 1" Threaded | QR |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749043 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| standard osi: | Szybkozamykacz |
| Hamulec szczękowy - Montaż: | Hamulec V-Brake |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna śrubowa |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Wstępne naprężenie sprężyny |
| średnica golenia: | 28mm |
| offset widelca: | 44mm |
| maksymalna szerokość opony: | 54mm |
| długość gwintu główki ramy: | 55mm |
| długość piasty: | 150mm |
| materiał główki ramy: | Stal |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 2500g |
| kod produktu producenta: | 2225600121 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1“ |
| GTIN: | 4055149391980 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |