SR Suntour SF25 RAIDON34 to wysokowydajny widelec amortyzowany, zaprojektowany z myślą o wymagających rowerzystach szlakowych. Zapewnia płynną reakcję zawieszenia, precyzyjną kontrolę oraz wysoką sztywność na trudnych trasach. Łatwa regulacja amortyzacji odbicia i kompresji pozwala dostosować ustawienia do każdego terenu.
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF25 RAIDON34 R-2CR EQ Widelec amortyzowany - 27.5" | 120mm | Tapered | 15x110mm - czarny matowy |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749045 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Szlak |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| skok widelca: | 120 mm |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy niskiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości |
| średnica golenia: | 34mm |
| zawieszenie: | AIR EQ |
| amortyzacja: | R-2CR-PCS |
| offset widelca: | 44mm |
| maksymalna szerokość opony: | 62mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (7") 180 mm, Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 203mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | SF25 RAIDON34X |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 4055149615352 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |