SR Suntour SF20 NEX to widelec amortyzowany zaprojektowany specjalnie do rowerów trekkingowych. Dzięki solidnemu zawieszeniu sprężynowemu i regulowanemu napięciu wstępnemu zapewnia komfortową jazdę po drogach i w łagodnym terenie.
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF20 NEX P HLO Suspension Fork - 28" | 63mm | 1 1/8" | QR - black |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749046 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| skok widelca: | 60 mm |
| standard osi: | Szybkozamykacz |
| Hamulec szczękowy - Montaż: | Hamulec V-Brake |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna śrubowa |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Wstępne naprężenie sprężyny, Lockout |
| średnica golenia: | 28mm |
| amortyzacja: | HLO |
| offset widelca: | 40mm |
| maksymalna szerokość opony: | 50mm |
| długość piasty: | 255mm |
| materiał główki ramy: | Stal |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 2670g |
| kod produktu producenta: | SF20-NEX-P-LO |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 4055149455484 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |