SR Suntour SF25 RAIDON34X to wysokowydajny widelec amortyzowany, zaprojektowany z myślą o wymagających rowerzystach szlakowych. Zapewnia płynną reakcję zawieszenia, precyzyjną kontrolę oraz wysoką sztywność na trudnych trasach. Łatwa regulacja amortyzacji odbicia i kompresji pozwala dostosować ustawienia do każdego terenu.
System EQ precyzyjnie dopasowuje sztywność sprężyny do wagi rowerzysty, zapewniając optymalne wsparcie. W połączeniu z regulowanymi elementami amortyzacyjnymi wkładu PCS, skok amortyzatora i objętość komory powietrznej są wykorzystywane w pełni. Efektem jest responsywna reakcja zawieszenia z progresywnym i łatwo regulowanym zespołem sprężyny pneumatycznej, który poprawia zarówno komfort, jak i kontrolę.
W oparciu o sprawdzony system PCS, zespół amortyzujący został zaprojektowany z wykorzystaniem całkowicie nowo opracowanych obwodów zapewniających szybkie ruchy w zakresie kompresji i reboundu. Obszerne testy potwierdzają poprawę wydajności. Efektem jest czuła amortyzacja, działająca w sposób kontrolowany nawet przy dużych obciążeniach, a jednocześnie proste w konstrukcji, niezawodne, trwałe i łatwe w utrzymaniu.
| Nazwa produktu: | SR Suntour SF25 Raidon34X Boost R-2CR EQ Widelec amortyzowany - 29"| 120mm | Tapered | 15x110 - black matte |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS749048 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Szlak |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| skok widelca: | 120 mm |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy niskiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości, Odbicie przy wysokiej prędkości, Lockout |
| średnica golenia: | 34mm |
| zawieszenie: | EQ |
| amortyzacja: | R-2CR |
| offset widelca: | 51mm |
| maksymalna szerokość opony: | 62mm |
| długość piasty: | 272mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (7") 180 mm, Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 203mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | SF25-RAIDON34X-Boost |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 4055149615369 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |