Opracowana z myślą o szybkiej jeździe po suchym terenie opona Brut plasuje się pod względem głębokości bieżnika pomiędzy modelami Ultradynamico Cava i Rosé. W firmie Ultradynamico poszukiwano opony, która zapewniałaby płynną jazdę po asfalcie, a jednocześnie nieco lepszą przyczepność w terenie niż model Cava.
| Nazwa produktu: | Ultradynamico Brut Robusto Opona składana - 29x2.1" / 700c x 53?? - black |
| Producent: | Ultradynamico |
| Kod pozycji: | ULT749788 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 53-622 |
| szerokość opony: | 53 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 740g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850030516527 |
| Strona producenta: | https://ultradynamico.com/ |