Oto wersja Ultradynamico opony przeznaczonej specjalnie do wyścigów klasycznych na szosie – cienka, lekka i niezwykle szybka. Zaprojektowana z myślą o małych, żwirowych łącznikach i brukowanych drogach wiejskich, jakie można znaleźć we Flandrii, ale nie na 200 milach nierównej, krzemienistej nawierzchni w Kansas. To opona szosowa, a nie przeznaczona do cyclocrossu ani do jazdy po szutrze. Jeśli szukasz opony do jazdy po szutrze, Ultradynamico ma w swojej ofercie kilka takich modeli. Są one większe.
Katalońska opona
Diamentowy bieżnik 3D masuje ziarnisty teren, zapewniając zauważalnie 20-30% lepszą przyczepność niż opony typu slick. Nieco większa objętość niż
Założyciele i fetyszyści opon
Mając łącznie pięćdziesiąt lat doświadczenia w pracy z bieżnikami opon, Pat i Ron są znużeni. Jaskrawe logo, dziwacznie wyglądające wzory bieżników i przeprojektowane, pozbawione życia obudowy zalały rynek i tak już zalany letnimi opcjami, pozostawiając prawdziwym entuzjastom opon niewielki wybór.
Połączenie bogatego doświadczenia w jeździe terenowej, pasji do wysokiej jakości gumy, bystrego oka do projektowania i odrobiny nauki trzeciej klasy doprowadziło do stworzenia producenta opon i komponentów zbudowanego wyłącznie z pasji, surowej potrzeby i pieniędzy ze sprzedaży dawno zaginionych akcji Amgen.
Nie jest tajemnicą, że wybór opon ma duży wpływ na estetykę roweru i że wybór ten jest ostatecznym wyrazem osiągów i piękna. Wszyscy wiemy, że rower jest przedłużeniem naszej osobowości, a styl jazdy oknem na naszą duszę. W świecie sparaliżowanym przez nudne i przeciętne opcje, zachęcamy do dynamicznego wyboru.
| Nazwa produktu: | Ultradynamico Cava JFF Opona składana - 33-622 / 700c x 33.?? - black/tan |
| Producent: | Ultradynamico |
| Kod pozycji: | ULT749791 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Cyklo-cross |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.3-3.8bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 33-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 33 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Beżowy |
| waga: | 345g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850030516631 |
| Strona producenta: | https://ultradynamico.com/ |