Kataloński Cava to naprawdę znakomite wino. Minimalistyczna opona dla tych, którzy pragną swobodnej prędkości charakterystycznej dla opon typu slick o dużej objętości, ale potrzebują opony, która zachowuje się bardziej przewidywalnie na luźniejszym podłożu w zakrętach. Zaprojektowana do stosowania w parze lub jako tylna opona uzupełniająca przednią oponą typu slick (
Założyciele Ultradynamico i miłośnicy opon, Pat i Ron, wierzą, że wszystko w życiu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Rower jest syntezą użytkowego i artystycznego wzornictwa; stanowi połączenie funkcji i stylu. Zasadniczo: właściwości jezdne mają takie samo znaczenie jak estetyka. Dzięki łącznemu doświadczeniu w zakresie bieżników wynoszącemu pięćdziesiąt lat, Pat i Ron stali się nieczuli. Krzykliwe logo, dziwacznie wyglądające wzory bieżników oraz przesadnie wzmocnione, pozbawione życia etui zalewały rynek już i tak pogrążony w mizernych opcjach, pozostawiając niewiele wyboru prawdziwym miłośnikom opon.
Połączenie bogatego doświadczenia w jeździe terenowej, pasji do wysokiej klasy opon, wyczucia stylu oraz odrobiny wiedzy z lekcji fizyki z trzeciej klasy doprowadziło do powstania firmy produkującej opony i komponenty, zbudowanej całkowicie na pasji, rzeczywistej potrzebie oraz funduszach startowych pochodzących ze sprzedaży dawno utraconych akcji Amgen.
| Nazwa produktu: | Ultradynamico Cava Rozzo Opona składana - 42-622 / 700c x 42.?? - grey/tan |
| Producent: | Ultradynamico |
| Kod pozycji: | ULT749795 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 42-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 42 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Rozzo |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Beżowy |
| waga: | 590g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850030516596 |
| Strona producenta: | https://ultradynamico.com/ |