Czasami zbaczasz nieco z kursu i lądujesz w miejscu takim jak MARS. Jeśli jeździsz na oponach Ultradynamico – zaprojektowanych przez rowerzystów i dostosowanych do wyścigów ATB – nie tylko będziesz wyglądać stylowo podczas transmisji na żywo NASA, ale także czeka Cię wspaniała przejażdżka. MARsala to przy okazji bogate i orzechowe wino wzmocnione z Sycylii. Jeśli te opony się sprzedadzą, Pat i Ron staną się zarówno bogaci, jak i orzechowi.
Założyciele ULTRADYNAMICO i miłośnicy opon, Pat i Ron, wierzą, że wszystko w życiu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Rower jest syntezą użytkowego i artystycznego wzornictwa; stanowi połączenie funkcji i stylu. Zasadniczo: właściwości jezdne mają takie samo znaczenie jak estetyka.
Dzięki łącznemu doświadczeniu w dziedzinie bieżników wynoszącemu pięćdziesiąt lat, Pat i Ron stali się wyczuleni na ten temat. Krzykliwe logo, dziwaczne wzory bieżników oraz przesadnie wzmocnione, pozbawione życia osnowy zalewały rynek, który i tak był już pogrążony w nudnych opcjach, pozostawiając niewiele wyboru prawdziwym miłośnikom opon.
Połączenie bogatego doświadczenia w jeździe terenowej, pasji do wysokiej klasy opon, wyczucia stylu oraz odrobiny wiedzy z trzeciej klasy fizyki doprowadziło do powstania firmy produkującej opony i komponenty, zbudowanej całkowicie na pasji, rzeczywistej potrzebie oraz funduszach startowych pochodzących ze sprzedaży dawno utraconych akcji Amgen.
Nie jest tajemnicą, że wybór opon zasadniczo decyduje o estetyce Twojej konstrukcji, a wybór ten jest ostatecznym wyrazem osiągów i piękna. Wszyscy wiemy, że rower jest przedłużeniem Twojej osobowości, a styl jazdy oknem na Twoją duszę. W świecie sparaliżowanym nudnymi i przeciętnymi opcjami zapraszamy Cię do dynamicznego wyboru.
| Nazwa produktu: | Ultradynamico Mars Rozzo Opona składana - 29x2.2?? - grey/tan |
| Producent: | Ultradynamico |
| Kod pozycji: | ULT749798 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 58-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 2.20" |
| ochrona przed przebiciem: | Rozzo |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Beżowy |
| waga: | 725g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850030516565 |
| Strona producenta: | https://ultradynamico.com/ |