Model ROSÉ to pierwsza propozycja firmy Ultradynamico i filar jej oferty. Opona przeznaczona do jazdy w suchych warunkach, wyposażona w wystarczająco duże boczne wypustki, aby zapewnić doskonałą przyczepność podczas pędzenia po singletracku. Radzi sobie zarówno na asfalcie, jak i w terenie, niczym utalentowany muzyk grający na Stradivariusie.
Założyciele Ultradynamico i miłośnicy opon, Pat i Ron, wierzą, że wszystko w życiu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Rower jest syntezą użytkowego i artystycznego wzornictwa; stanowi połączenie funkcji i stylu. Zasadniczo: właściwości jezdne mają takie samo znaczenie jak estetyka.
Dzięki łącznemu doświadczeniu w dziedzinie bieżników wynoszącemu pięćdziesiąt lat, Pat i Ron stali się nieczuli. Krzykliwe logo, dziwacznie wyglądające wzory bieżników oraz przesadnie wzmocnione, pozbawione życia etui zalewały rynek już i tak pogrążony w mizernych opcjach, pozostawiając niewiele wyboru prawdziwym miłośnikom opon.
Połączenie bogatego doświadczenia w jeździe terenowej, pasji do wysokiej klasy opon, wyczucia stylu oraz odrobiny wiedzy z trzeciej klasy fizyki doprowadziło do powstania firmy produkującej opony i komponenty, zbudowanej całkowicie na pasji, rzeczywistej potrzebie oraz funduszach startowych pochodzących ze sprzedaży dawno utraconych akcji Amgen.
Nie jest tajemnicą, że wybór opon zasadniczo decyduje o estetyce Twojej konstrukcji, a wybór ten jest ostatecznym wyrazem osiągów i piękna. Wszyscy wiemy, że rower jest przedłużeniem Twojej osobowości, a styl jazdy oknem na Twoją duszę. W świecie sparaliżowanym nudnymi i przeciętnymi opcjami zapraszamy Cię do dynamicznego wyboru.
| Nazwa produktu: | Ultradynamico Rosé Rozzo Opona składana - 45-622 / 700c x 45.?? - grey/tan |
| Producent: | Ultradynamico |
| Kod pozycji: | ULT749801 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 45-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| szerokość opony: | 45 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Rozzo |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Beżowy |
| waga: | 565g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 850030516657 |
| Strona producenta: | https://ultradynamico.com/ |