Nowa, wydłużona i poszerzona wersja MTX BEAMRACK jest lepiej dostosowana do rowerów MTB i gravelowych z kołami 29" – zwłaszcza do rozmiarów ram od L do XXL. Innowacyjny panel dwustronny umożliwia mocowanie toreb i koszy Topeak MTX QuickTrack® lub toreb i koszy z płytkami adapterowymi MIK. Mocowanie do sztycy.
Do mocowania torb bocznych należy bezwzględnie używać dostępnych opcjonalnie ram bocznych MTX Side Frames do MTX BeamRack II!
| Nazwa produktu: | Topeak MTX BeamRack II V-Type Bagażnik dachowy |
| Producent: | Topeak |
| Kod pozycji: | TOP749922 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 541/140/119mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyt bagażnika: | Sztyca podsiodłowa |
| cechy bagażnika: | bez zacisku sprężynowego |
| maks. ładowność: | 9kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 673g |
| kod produktu producenta: | TA2601V |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4710069711781 |
| Strona producenta: | http://www.topeak.de |