Tylne światło rowerowe Topeak Rack RedLite StVZO to wydajne światło tylne z diodą COB przeznaczone do bagażników, wyposażone w zintegrowaną funkcję światła hamowania, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Aby ułatwić montaż, światło posiada magnetyczne mocowanie z dwoma dołączonymi uchwytami, pasującymi do klasycznych bagażników z mocowaniem 50 mm, a także do bagażników Topeak z serii TetraRack. Złącze ładowania USB-C zapewnia ponadto szybkie i uniwersalne ładowanie.
| Nazwa produktu: | Topeak Rack RedLite StVZO Lampka rowerowa tylna |
| Producent: | Topeak |
| Kod pozycji: | TOP749930 |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/24/22mm |
| napięcie: | 3.7V |
| Stopień ochrony IP: | IPX6 |
| Typ akumulatora: | zintegrowany akumulator |
| pozycja montażu: | Bagażnik |
| wersja lampki rowerowej: | Tylne światło |
| właściwości lampki rowerowej: | Ładowanie przez USB, Światło hamulcowe, Akumulatorowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 29g |
| kod produktu producenta: | TMS120-DE |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4710069713730 |
| Strona producenta: | http://www.topeak.de |