Wodoodporne buty do pedałów zatrzaskowych na najbardziej deszczowe trasy.
Model HydraDri ProClip 8.0 BOA został zaprojektowany tak, aby chronić przed wodą, błotem i brudem – niezależnie od tego, jak trudne są warunki. Całkowicie wodoodporna membrana HydraDri EVO oraz uszczelniona konstrukcja typu bootie w połączeniu z wodoodporną i odporna na zabrudzenia osłoną oraz zamkiem błyskawicznym zapewniają niezawodną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Wewnątrz stuptutów znajduje się niskie buty wewnętrzne, które zapewniają wydajne pedałowanie. Zamknięcie obrotowe BOA® Li2 zapewnia precyzyjne, mikroregulowane dopasowanie, a trzonek Control Flex, wykonany w 20% z włókna węglowego i w 80% z nylonu, maksymalizuje przenoszenie siły bez utraty czucia pedału. Agresywna podeszwa zewnętrzna RideGrip zapewnia przyczepność na śliskim terenie, a wzmocnienia z TPU chronią przed uderzeniami i ścieraniem. Model HydraDri ProClip 8.0 BOA został zaprojektowany z myślą o jeździe w niskich temperaturach, deszczu i błocie.
| Nazwa produktu: | Leatt 8.0 HydraDri ProClip Boa Buty rowerowe MTB Mężczyźni - czarny |
| Producent: | Leatt |
| Kod pozycji: | LEA750125 |
| Szerokość stopy: | standardowa |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| montaż bloków: | 2 otwory (mtb) |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| technologia: | HydraDri EVO |
| łatwość mycia: | prać wyłącznie ręcznie |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 20000g/m²/24h |
| słup wody: | 20000mm |
| Cechy: | Wodoodporność |
| sztywność podeszwy: | sztywne |
| zapięcie buta: | Zamknięcie obrotowe |
| wskaźnik sztywności podeszwy: | 8 |
| styl zapięcia buta: | BOA® Li2 |
| rodzaj buta: | Niskie buty |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 880g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | EU 43 |
| GTIN: | 6009556560574, 6009556560581, 6009556560598, 6009556560604, 6009556560611, 6009556560628, 6009556560635, 6009556560642, 6009556560659, 6009556560666 |
| Strona producenta: | https://www.leatt.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Leatt.
| Międzynarodowy | S / M | L / XL |
|---|---|---|
| UE | 38 - 42 | 43 - 48 |
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL
| USA | 6 | 7 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wielka Brytania | 5.5 | 6.5 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11.5 |
| UE | 38.5 | 40 | 41.5 | 42 | 43 | 43.5 | 44 | 44.5 | 45.5 | 47 |
USA 6 Wielka Brytania 5.5
USA 7 Wielka Brytania 6.5
USA 8 Wielka Brytania 7.5
USA 8.5 Wielka Brytania 8
USA 9 Wielka Brytania 8.5
USA 9.5 Wielka Brytania 9
USA 10 Wielka Brytania 9.5
USA 10.5 Wielka Brytania 10
USA 11 Wielka Brytania 10.5
USA 12 Wielka Brytania 11.5
| USA | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wielka Brytania | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 |
| UE | 37.5 | 38 | 38.5 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41.5 | 42 |
USA 6
USA 6.5
USA 7
USA 7.5
USA 8
USA 8.5
USA 9
USA 9.5
| Europa | 32 | 33 | 34.5 | 36 | 37 | 38 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| USA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Europa 32
Europa 33
Europa 34.5
Europa 36
Europa 37
Europa 38