Kurtka HydraDri 6.0 zapewnia idealną równowagę między ochroną przed warunkami atmosferycznymi a oddychalnością – chroni przed deszczem i potem.
Wykonana jest z ultralekkiego materiału HydraDri Air+ 3L i łączy w sobie wodoodporność na poziomie 15 000 mm słupa wody z niezrównaną oddychalnością wynoszącą 70 000 g/m² – wydajność i waga odpowiadają kurtce wiatrówce, ale jest ona całkowicie wodoodporna. Ponadto posiada właściwości mechanicznej rozciągliwości w dwóch kierunkach, co oznacza, że elastyczność jest zintegrowana z tkaniną, a nie dodana poprzez elastan, co zapewnia nieograniczoną swobodę ruchów i trwałą wytrzymałość. Taka konstrukcja sprawia, że kurtka zachowuje swój kształt nawet przy intensywnym użytkowaniu i dłużej pozostaje elastyczna, a wzmocnione łokcie z materiału Deflextion zapewniają dodatkową wytrzymałość. W przypadku tak lekkiego i oddychającego materiału taka zintegrowana elastyczność jest rzadkością. Dzięki konstrukcji umożliwiającej spakowanie kurtkę można schludnie schować do swojej tylnej kieszeni – po prostu przymocuj ją do roweru, aby móc jeździć w każdych warunkach pogodowych. Kaptur Ride Adaptive Hood (RAhD) posiada zgłoszony do opatentowania system magnetyczny, który utrzymuje go na miejscu – można go przymocować do kasku, aby nie odleciał przy dużej prędkości, lub przypiąć na plecach, aby nie powiewał jak spadochron. Jeśli potrzebujesz solidnej ochrony przed deszczem i oddychalności bez zajmowania zbyt wiele miejsca, HydraDri 6.0 to najlepszy wybór na przejażdżki w każdych warunkach pogodowych.
Materiał
88% poliamid, 10% poliester, 2% elastan
| Nazwa produktu: | Leatt HydraDri 6.0 Kurtka MTB męska - mist green |
| Producent: | Leatt |
| Kod pozycji: | LEA750316 |
| Materiał: | 88% poliamid, 10% poliester, 2% elastan |
| kompresja: | nie |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| Kaptur: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| technologia: | HydraDri Air+ 3L |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 70000g/m²/24h |
| słup wody: | 15000mm |
| Cechy: | Wiatroszczelność, Wodoodporność |
| dopasowanie: | standardowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 400g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 6009556553293, 6009556553309, 6009556553316, 6009556553323, 6009556553330 |
| Strona producenta: | https://www.leatt.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Leatt.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| Cale | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. biodra (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Międzynarodowy XS Europa 46 Cale 28
Międzynarodowy S Europa 48 Cale 30
Międzynarodowy M Europa 50 Cale 32
Międzynarodowy L Europa 52 Cale 34
Międzynarodowy XL Europa 54 Cale 36
Międzynarodowy XXL Europa 56 Cale 38
Międzynarodowy 3XL Europa 58 Cale 40
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| Cale | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. biodra (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Międzynarodowy XS Europa 34 Cale 24 - 25
Międzynarodowy S Europa 36 Cale 25 - 26
Międzynarodowy M Europa 38 Cale 27 - 28
Międzynarodowy L Europa 40 Cale 29 - 30
Międzynarodowy XL Europa 42 Cale 31 - 32
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. wzrost | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL