Okulary przeciwsłoneczne Jethawk zapewniają wyjątkowy komfort dzięki regulacji E-spot™ i gumowanym punktom styku.
zakres dostawy:
| Nazwa produktu: | Pit Viper The Jethawk HDPV Okulary - Land Locked |
| Producent: | Pit Viper |
| Kod pozycji: | PVI750427 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, polaryzacyjne, Ochrona UV |
| materiał soczewek: | HDPV Polarized Polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 13% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 37g |
| Szerokość okularów: | 150mm |
| Długość zausznika: | 130mm |
| Szerokość mostka: | 33mm |
| GTIN: | 810152605684 |
| Strona producenta: | https://www.pitviper.com/ |