Zapasowa oprawka do okularów przeciwsłonecznych Rev marki react.
| Nazwa produktu: | React Rev ramka zastępcza - Czarny |
| Producent: | react |
| Kod pozycji: | RSE750649 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| akcesoria do okularów: | Frames |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 24g |
| Szerokość okularów: | 147mm |
| Długość zausznika: | 98mm |
| GTIN: | 7640429873439 |
| Strona producenta: | react-swiss.com |