Zapasowa oprawka do okularów przeciwsłonecznych Reacts Rev S.
| Nazwa produktu: | React Rev S ramka zastępcza - Biały |
| Producent: | react |
| Kod pozycji: | RSE750652 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| akcesoria do okularów: | Frames |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 23g |
| Szerokość okularów: | 147mm |
| Długość zausznika: | 98mm |
| GTIN: | 7640429873460 |
| Strona producenta: | react-swiss.com |