Mostek RCS Pro Blendr to elegancki mostek aluminiowy, charakteryzujący się wysoką wydajnością i fantastycznym wyglądem. Mostek został zaprojektowany specjalnie dla modeli Domane SL, SLR i RSL z roku modelowego 2023 i, zapewniając najwyższy poziom zintegrowanej elegancji, kończy się okrągłą nakładką na zestaw sterowy. Okrągła nakładka końcowa, osłona przewodów na spodzie mostu oraz kompatybilność z systemem Blendr dopełniają ten elegancki i wyrafinowany wygląd.
| Nazwa produktu: | Trek RCS Pro Blendr -7D Mostek - czarny |
| Producent: | Trek Parts |
| Kod pozycji: | TPA750791 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| kąt mostka: | -7° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 175g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 80 mm |
| Wersja mostka: | Ahead, System |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 768682597248, 768682597002, 768682597163, 768682578445, 768682578605, 768682578308, 768682578407, 768682578322 |
| Strona producenta: | http://www.trekbikes.com |