Zestaw Mahle eX1 Combo zawiera przedłużacz zasięgu eX1 (e185) oraz Energy Hub. Dzięki Energy Hub przedłużacz zasięgu może służyć jako power bank. Przedłużacz zasięgu jest przeznaczony dla rowerzystów, którzy chcą pokonywać długie lub wymagające trasy.
Model ten zwiększa zasięg do 60 km. Range Extender eX1 (e185) jest kompatybilny ze wszystkimi rowerami elektrycznymi wyposażonymi w system X20, X30 lub XS.
Range Extender Mahle eX1 montuje się na rurze podsiodłowej za pomocą specjalnego uchwytu na bidon. Niezbędny do tego uchwyt wraz z gumową opaską mocującą znajduje się w zakresie dostawy, natomiast niezbędny kabel połączeniowy AD 30° lub AD 90° nie jest dołączony.
| Nazwa produktu: | MAHLE Combo eX1 Range Extender E185 + Energy Hub - 27010406000000 |
| Producent: | MAHLE |
| Kod pozycji: | MAH750935 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny |
| Pojemność akumulatora: | 171Wh |
| napięcie: | 36V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| prąd ładowania: | 4A |
| Akcesoria rowerów elektronicznych: | Akumulator |
| Rodzaj USB: | Typ C |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 1250g |
| kod produktu producenta: | 27010406000000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8435635802187 |
| Strona producenta: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |