Oryginalny akumulator zamienny Mahle iX2+ do napędów X30 stanowi, obok silnika, serce Twojego roweru elektrycznego. Ta zazwyczaj zamontowana na stałe bateria zapewnia Tobie i Twojemu rowerowi elektrycznemu wystarczającą moc w każdej chwili. Główny akumulator ma pojemność 250 Wh, co zapewnia wystarczającą ilość energii na długie trasy.
Akumulator posiada również połączenia do silnika, jednostki sterującej oraz instalacji oświetleniowej.
| Nazwa produktu: | MAHLE Akumulator X30 iX2+ | 250 Wh - 23010500000000 |
| Producent: | MAHLE |
| Kod pozycji: | MAH750937 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny |
| Pojemność akumulatora: | 250Wh |
| napięcie: | 36V |
| prąd ładowania: | 3.2A |
| Akcesoria rowerów elektronicznych: | Akumulator |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 1590g |
| kod produktu producenta: | 23010500000000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8435635809964 |
| Strona producenta: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |