Główny akumulator Mahle iX3+ do systemów X30. Wymień dotychczasowy akumulator na ten oryginalny zamiennik i zwiększ pojemność do 350 Wh. Dla jeszcze dłuższej przyjemności z jazdy. Dzięki pojemności 350 Wh akumulator iX3+ należy do największych w systemie rowerów elektrycznych Mahle.
Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi rowerami elektrycznymi wyposażonymi w silnik w piaście tylnego koła Mahle X30.
| Nazwa produktu: | MAHLE Akumulator X30 iX3+ | 350 Wh - 23010500001000 |
| Producent: | MAHLE |
| Kod pozycji: | MAH750938 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny |
| Pojemność akumulatora: | 350Wh |
| napięcie: | 36V |
| prąd ładowania: | 4A |
| Akcesoria rowerów elektronicznych: | Akumulator |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 2290g |
| kod produktu producenta: | 23010500001000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8435635899590 |
| Strona producenta: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |