Masz już dość niekończących się korków na trasie
Kierownica wspiera zwinne prowadzenie i sterowanie, zapewnia wyprostowaną i wygodną pozycję siedzącą z dobrym widokiem, a dzięki chwytom Ergon wywiera niewielki nacisk na śródręcze. Zapewnia to wysoki środek ciężkości i wygodną postawę podczas długich wycieczek.
| Nazwa produktu: | Kalkhoff IMAGE 3 ADVANCE - Easy Entry Rower elektryczny – 2026 - 29" - midnightplum matt |
| Producent: | Kalkhoff Bikes |
| Kod pozycji: | KHB751815 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny, Miejski |
| piasty: | Shimano QC300 QR / Shimano Nexus |
| obręcze: | Stars | Aluminium |
| łańcuch: | KMC Z1 EPT |
| przerzutka tylna: | Shimano Nexus Hub |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | Aluminium |
| hamulce: | Tektro T-280 | 180 mm / 160 mm |
| model sztycy siodełka: | Aluminium | Suspension |
| siodełko: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| kierownica: | Comfort Riser |
| mostek: | Aluminium | adjustable |
| widelec: | SR Suntour XCM32 Coil QR |
| rama: | Aluminium |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 27 |
| Pojemność akumulatora: | 540Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube Li-Ion (540 Wh) |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Bosch Charger | MIK HD Rack | Rear stand adjustable |
| oświetlenie rowerowe: | Herrmans MR5 LED | Herrmans H-Trace LED |
| uchwyty: | Ergon GC10 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca amortyzowana |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 80 mm |
| pedały: | Comfort |
| opony: | Schwalbe Green Marathon | 55-622 |
| maks. waga systemu: | 150kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Fioletowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 29000g |
| kod produktu producenta: | D6905212 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | incl. battery |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Purion 200 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line Smart System |
| Moment obrotowy: | 75Nm |
| Seria produktów: | Kalkhoff Bikes - Image |
| liczba przełożeń: | 1 x 5 |
| Kształt Ramy: | Niski / Wave |
| GTIN: | 4000990484725, 4000990484732, 4000990484749 |
| Strona producenta: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |