Kalkhoff przedstawia model Kalkhoff ENTICE 5+ ADVANCE – wygodny, w pełni wyposażony rower elektryczny typu MTB hardtail. Opony z bieżnikiem o średnicy 29 cali, widelec amortyzowany o skoku 120 mm, amortyzowana sztyca, mocny silnik elektryczny Bosch oraz bezstopniowa przekładnia trekkingowa Enviolo gwarantują doskonałe osiągi w terenie.
Duży plus: rower elektryczny jest dopuszczony do wagi 170 kg.
Mocny napęd Bosch Performance CX ze zintegrowanym akumulatorem Bosch Powertube 800 Wh, zapewniający zasięg do 160 km, gwarantuje wyjątkowe wrażenia z jazdy nawet w terenie.
| Nazwa produktu: | Kalkhoff ENTICE 5+ ADVANCE BELT - Rower elektryczny dla kobiet - 2026 - darksprings / jetgrey matt |
| Producent: | Kalkhoff Bikes |
| Kod pozycji: | KHB751824 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano TC500, 15x100 mm TA | Enviolo Trekking |
| szprychy: | Niro |
| obręcze: | Aluminium | hollow section |
| łańcuch: | Gates Carbondrive CDX |
| kaseta: | Gates Carbondrive CDX |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Enviolo Trekking |
| przerzutka tylna: | Enviolo Trekking |
| przełożenie zębatki: | 50 |
| korba: | Aluminium |
| hamulce: | Tektro T535, 4-Piston | 203/180mm |
| model sztycy siodełka: | Aluminium | suspension |
| siodełko: | Selle Royal Vivo |
| kierownica: | Allroad Riser |
| mostek: | Cockpit 2.0, adjustable | 70mm |
| widelec: | Suntour Mobie 34 |
| rama: | 5|25 Aluminium |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 22 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Rear stand, lock |
| oświetlenie rowerowe: | Supernova Mini 3, LED | Trelock COB Line, Brakelight, LED |
| uchwyty: | Ergon GA30 Evo |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca amortyzowana |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 120 mm |
| pedały: | MTB Flat |
| opony: | Schwalbe Smart Sam Black Reflex 57-622 / Schwalbe Smart Sam Black Reflex 57-622 |
| maks. waga systemu: | 170kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 300 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX Smart System |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | Kalkhoff Bikes - Entice |
| liczba przełożeń: | 1 x 9 |
| Kształt Ramy: | Trapez |
| GTIN: | 4000990443586, 4000990443579, 4000990481526 |
| Strona producenta: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |