Żwir zamiast asfaltu. Las zamiast miejskiej dżungli. Wolność zamiast presji czasu. Idealne chwile na siodełku przeżywasz zawsze wtedy, gdy możesz jeździć bez ograniczeń.
Krótko mówiąc: rower, który można wykorzystać w wyjątkowo wszechstronny sposób – ponieważ radzi sobie zarówno z codziennymi zadaniami, jak i z wielkimi wyzwaniami podczas wycieczek. Dzięki solidnemu wyposażeniu terenowemu
i wydajnym systemem Bosch Performance Line Smart ten rower Kalkhoff jest zawsze gotowy do osiągnięcia najwyższej wydajności.
ENTICE 3 to rower elektryczny na każdą okazję – i na te idealne chwile pomiędzy.
| Nazwa produktu: | Kalkhoff ENTICE 3 ADVANCE - Elektryczny rower trekkingowy - 2026 - darksprings glossy |
| Producent: | Kalkhoff Bikes |
| Kod pozycji: | KHB751829 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano QC300 | QR |
| obręcze: | Ryde | Aluminium |
| łańcuch: | Shimano CN-LG500 |
| kaseta: | Shimano Cues Linkglide |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues 9 |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | Aluminum |
| hamulce: | Shimano MT200 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | Aluminium, rigid |
| siodełko: | Selle Royal Vivo Ergo |
| kierownica: | Allroad Riser |
| mostek: | Aluminum adjustable |
| widelec: | SR Suntour XCM32 Coil | QR |
| rama: | 3|26 Bosch |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-41 |
| Pojemność akumulatora: | 600Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 625 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | MIK rear carrier | mudguard | kickstand |
| oświetlenie rowerowe: | Herrmans MR5, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| uchwyty: | Ergon GS10 Evo |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| pedały: | Comfort |
| opony: | Schwalbe Smart Sam Bronze | 57-622 |
| maks. waga systemu: | 150kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Purion 200 color |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | Kalkhoff Bikes - Entice |
| liczba przełożeń: | 1 x 9 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4000990482431, 4000990482448, 4000990482455 |
| Strona producenta: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |