Ten trekkingowy rower elektryczny to wszechstronny pojazd, który zabierze Cię wszędzie. Do biura, do supermarketu – tak, nawet na kilkudniową wycieczkę wzdłuż rzek. A dzięki dobremu wyposażeniu możesz zabrać ze sobą mnóstwo rzeczy. Idealny zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i miłośników turystyki rowerowej.
| Nazwa produktu: | Kalkhoff ENDEAVOUR 3 MOVE - Rower elektryczny trekkingowy z niskim przekrokiem - 2026 - nepalsilver glossy |
| Producent: | Kalkhoff Bikes |
| Kod pozycji: | KHB751851 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano QC300 | QR |
| obręcze: | Stars | Aluminium |
| łańcuch: | Shimano CN-LG500 |
| kaseta: | Shimano Cues Linkglide |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues 9 |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | Aluminium |
| hamulce: | Shimano MT200, hydraulic | 180/160mm |
| model sztycy siodełka: | Aluminium, rigid |
| siodełko: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| kierownica: | Trekking Riser |
| mostek: | Aluminium, adjustable |
| widelec: | SR Suntour XCM32 Coil | QR |
| rama: | 3|26 Bosch |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-41 |
| Pojemność akumulatora: | 600Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| napięcie: | 36V |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Rear rack | rear stand | adjustable stem |
| oświetlenie rowerowe: | Herrmans MR5, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| uchwyty: | Ergon GC10 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 80 mm |
| pedały: | Comfort |
| opony: | Schwalbe Green Marathon | 55-622 |
| maks. waga systemu: | 150kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Purion 200 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line Gen. 4 |
| Moment obrotowy: | 75Nm |
| Seria produktów: | Kalkhoff Bikes - Endeavour |
| liczba przełożeń: | 1 x 9 |
| Kształt Ramy: | Niski / Wave |
| GTIN: | 4000990482691, 4000990482707, 4000990482714 |
| Strona producenta: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |