Łożysko zamienne Bontrager 18307 LLH do konserwacji koła lub piasty.
zakres dostawy:
1 łożysko
| Nazwa produktu: | Bontrager 18307 LLH Łożysko piasty 18x30x7mm - srebro |
| Producent: | Bontrager |
| Kod pozycji: | BON752081 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal |
| Rodzaj łożysk: | Łożysko kulkowe, do kół/piast |
| wew. średnica łożysk Ø: | 18 mm |
| zew. średnica łożysk Ø: | 30 mm |
| Szerokość łożysk: | 7mm |
| uszczelnienie łożysk: | 2RS - podwójna gumowa uszczelka, pełnokontaktowa |
| smarowanie łożysk: | Smarowanie smarem |
| materiał łożysk: | Stal chromowana |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny |
| kod produktu producenta: | 5288411 |
| GTIN: | 601842875537 |
| Strona producenta: | http://bontrager.com/ |