Szybko dostosowujesz się do zmiennych warunków pogodowych i nowego otoczenia? W takim razie potrzebujesz okularów przeciwsłonecznych z 100% ochroną przed promieniowaniem UV, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Model Barra marki Smith będzie Ci towarzyszył zarówno rano na wodzie, jak i po południu w mieście. Smukłe osłony boczne i zakrzywione szkła o krzywiznie podstawowej 6 pokrywają dużą powierzchnię twarzy, zmniejszając odbicia po wewnętrznej stronie. A dzięki antypoślizgowym podkładkom na nosie i zausznikach te stylowe okulary sportowe zawsze pozostają na swoim miejscu.
WIDZENIE:
DOPASOWANIE/INTEGRACJA:
RAMA:
W zakresie dostawy:
| Nazwa produktu: | Smith Barra ChromaPop Glass Polarized Okulary - Matte Ash Marble - Opal Mirror |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752583 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Outdoor, Sporty wodne, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt, Szkło |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, polaryzacyjne, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ Glass Polarized |
| przepuszczalność światła: | 14% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| kod produktu producenta: | 205223UHX60QG |
| Szerokość okularów: | 137mm |
| Długość zausznika: | 135mm |
| szerokość soczewki: | 59mm |
| Szerokość mostka: | 19mm |
| Wysokość soczewek: | 47mm |
| GTIN: | 197737174484 |