W niektórych sytuacjach absolutna precyzja ma kluczowe znaczenie — a model Riptide jest dowodem naszej dbałości o szczegóły. Te okulary przeciwsłoneczne do użytku outdoorowego to klasyczne, polaryzowane okulary przeciwsłoneczne wyprodukowane we Włoszech z przyjaznego dla środowiska materiału oprawek. Sprężynowe zawiasy zapewniają wygodne dopasowanie zauszników. Dodatkowa elastyczność jest nie tylko wygodniejsza, ale także zapobiega zsuwaniu się okularów podczas biegania lub jazdy na rowerze. Model Riptide jest dostępny z dwoma opcjami soczewek polaryzacyjnych zapobiegających oślepianiu: soczewki ChromaPop™ intensyfikują każdy szczegół i każdy kolor, a technologia ChromaPop™ Glass zapewnia dodatkową odporność na zarysowania.
Widoczność
Dopasowanie/integracja
rama
W zakresie dostawy
| Nazwa produktu: | Smith Riptide ChromaPop Polarized Okulary - Matte Tortoise - Opal Mirror |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752603 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Bieganie, Trailrunning |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, polaryzacyjne, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ Polarized |
| przepuszczalność światła: | 12% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Brązowy |
| kod produktu producenta: | 203682N9P61QG |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Długość zausznika: | 140mm |
| szerokość soczewki: | 61mm |
| Szerokość mostka: | 14mm |
| Wysokość soczewek: | 43mm |
| GTIN: | 716736846859 |