Niezależnie od tego, czy jesteś na otwartych wodach, czy po pas w chłodnym górskim potoku: dzięki okularom przeciwsłonecznym Hookset firmy Smith wszędzie widzisz pod powierzchnią wody. Kto chce złowić dobrą zdobycz, nie może dać się oślepić – dlatego okulary te są dostępne z wieloma rodzajami soczewek, które dzięki polaryzacji redukują efekt olśnienia, a jednocześnie wzmacniają kontrast i postrzeganie głębi. Specjalnie ukształtowana oprawka na dolnej krawędzi zapobiega gromadzeniu się wilgoci, a antypoślizgowe noski utrzymują okulary na miejscu przez cały dzień.
Widoczność
Dopasowanie/integracja
rama
W zakresie dostawy
| Nazwa produktu: | Smith Hookset ChromaPop Glass Polarized Okulary - Matte Slate - Blue Mirror |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752609 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt, Szkło |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, polaryzacyjne, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ Glass Polarized |
| przepuszczalność światła: | 12% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| kod produktu producenta: | 206768RIW62QG |
| Szerokość okularów: | 139mm |
| Długość zausznika: | 125mm |
| szerokość soczewki: | 62mm |
| Szerokość mostka: | 15mm |
| Wysokość soczewek: | 40mm |
| GTIN: | 197737026677 |