Linia produktów Smith stanowi połączenie ponadczasowej klasyki i nowoczesnego, wyrazistego stylu. Rama tych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją jest wykonana z materiału przyjaznego dla środowiska i wyposażona w miękkie, antypoślizgowe gumowe noski, dzięki czemu okulary pozostają na miejscu w upalne letnie dni. A co najlepsze: soczewki ChromaPop™ wzmacniają kontrasty i kolory, zapewniając wyraźny obraz.
Widoczność
Dopasowanie/integracja
rama
W zakresie dostawy
| Nazwa produktu: | Smith Lineup ChromaPop Polarized Okulary - Matte Black - Black |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752611 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, polaryzacyjne, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ Polarized |
| przepuszczalność światła: | 10% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 205888003586N |
| Szerokość okularów: | 133mm |
| Długość zausznika: | 145mm |
| szerokość soczewki: | 58mm |
| Szerokość mostka: | 17mm |
| Wysokość soczewek: | 45mm |
| GTIN: | 716736839981 |