Plaża, łódź, miasto czy leśna ścieżka – co wybierasz dzisiaj? Boomtown od Smith to okulary przeciwsłoneczne typu shield, które pozwalają Ci elastycznie przechodzić między codziennością a czasem wolnym. Zawsze możesz mieć pewność, że jesteś odpowiednio chroniony: lekko wygięta rama i duże szkła ChromaPop™ Shield z 100% ochroną przed promieniowaniem UV pozwalają Ci decydować, dokąd zmierzasz. Te polaryzacyjne okulary sportowe są nie tylko wygodne przez cały dzień, ale dzięki swojej dyskretnej, stylowej formie doskonale nadają się również do noszenia w mieście.
Widoczność
Dopasowanie/integracja
rama
W zakresie dostawy
| Nazwa produktu: | Smith Boomtown ChromaPop Polarized Okulary - Matte Black - Green Mirror |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752627 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Szlak |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, lustrzane, polaryzacyjne, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ Polarized |
| przepuszczalność światła: | 15% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 20493200399ZY |
| Długość zausznika: | 130mm |
| szerokość soczewki: | 135mm |
| Wysokość soczewek: | 51mm |
| GTIN: | 197737174453 |