Jeśli biegi przełajowe i alpejskie przygody są dla Ciebie tak samo normalne jak relaksujący weekend w domu, Twoje okulary przeciwsłoneczne muszą być gotowe na wszystko. Model Seeker marki Smith pozostaje na miejscu zarówno podczas biegów ultra, jak i codziennych dojazdów do pracy. Subtelny styl pilotów nadaje mu klasyczny wygląd, a technologia szkieł i oprawek spełnia wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące okularów przeciwsłonecznych o wysokiej wydajności. Dzięki dołączonemu paskowi paracord i regulowanym zausznikom QuickFit możesz mieć pewność, że okulary Seeker pozostaną na miejscu nawet podczas intensywnych aktywności i w trudnym terenie. Płaskie, zintegrowane osłony boczne chronią przed światłem peryferyjnym, a technologia soczewek ChromaPop™ wzmacnia kontrasty i zmniejsza zmęczenie oczu podczas długich dni spędzanych na świeżym powietrzu.
Widoczność
Dopasowanie/integracja
rama
W zakresie dostawy
| Nazwa produktu: | Smith Seeker ChromaPop Okulary - Matte Flint / Tarmac Tortoise - Slate |
| Producent: | Smith |
| Kod pozycji: | SMI752632 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Bieganie, Trailrunning, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 2 - średnio jasno |
| materiał soczewek: | ChromaPop™ |
| przepuszczalność światła: | 35% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| kod produktu producenta: | 207536U1F57Z8 |
| Szerokość okularów: | 129mm |
| Długość zausznika: | 140mm |
| szerokość soczewki: | 57mm |
| Szerokość mostka: | 15mm |
| Wysokość soczewek: | 48mm |
| GTIN: | 197737331757 |