Komplet kół AC PRO-C50 łączy w sobie obręcze z włókna węglowego o wysokości 50 mm z nowoczesnym, szerokim profilem oraz innymi komponentami najwyższej klasy. Szprychy z włókna węglowego i łożyska ceramiczne zapewniają dynamiczne przyspieszenie, niezwykle płynny ruch oraz sztywność na poziomie wyścigowym – podczas każdej jazdy i w każdym terenie.
Zoptymalizowany aerodynamicznie profil 50 mm | ulepszona aerodynamika zapewniająca dużą prędkość na płaskich trasach i szybką, wszechstronną wydajność.
Wysokiej jakości łożyska kulkowe | łożyska ceramiczne o niskim współczynniku tarcia zapewniają maksymalną stabilność prędkości obrotowej i płynność jazdy.
Szprychy z włókna węglowego (F21/R21) | wyjątkowy stosunek sztywności do wagi zapewnia precyzyjne prowadzenie i wydajne przenoszenie siły.
Tubeless Ready | umożliwia niższe ciśnienie w oponach dla lepszej przyczepności, większego komfortu i większej odporności na przebicia.
| Nazwa produktu: | Control Tech AC PRO-C50 Road Komplet kół - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT752761 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| szprychy: | Carbon Fiber Spokes |
| obręcze: | UD Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół < 1300 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| dopasowane wymiary opon: | 28-43mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 22.5-622 |
| szerokość obręczy: | 28.5mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 225mm |
| wysokość profilu obręczy: | 50mm |
| układ wolnobiegu: | SRAM XDR |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1240g |
| kod produktu producenta: | AC PRO-C50 |
| Liczba otworów na szprychy: | 21 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4710069107362 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |