Komplet kół GPC-C40 został zaprojektowany specjalnie do jazdy po szutrze i wykonany jest z włókna węglowego UD, dzięki czemu waży około 1207 g. Zaawansowane materiały polimerowe zastosowane w kompletie kół GPC-C40 zapewniają doskonałą odporność na zmęczenie materiału oraz doskonałe tłumienie drgań, gwarantując tym samym spokojniejszą, wygodniejszą i bezpieczniejszą jazdę.
| Nazwa produktu: | Control Tech GPC-C40 Gravel Komplet kół - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT752764 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| szprychy: | Titanium + Polymer Fiber |
| obręcze: | UD Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół < 1300 g |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| dopasowane wymiary opon: | 30-50mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-622 |
| szerokość obręczy: | 34mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 40mm |
| układ wolnobiegu: | SRAM XDR |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1250g |
| kod produktu producenta: | GPC-C40 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4710069107386 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |