Komplet kół GAC-C42 Carbon Gravel został precyzyjnie zaprojektowany z włókna węglowego o wysokim module sprężystości, dzięki czemu osiąga idealną równowagę między niską wagą a wysoką sztywnością, zapewniając responsywne osiągi na szutrze. Łożyska Premium Enduro gwarantują płynny obrót i długotrwałą wytrzymałość, nawet w wymagających warunkach.
| Nazwa produktu: | Control Tech GAC-C42 Gravel Komplet kół - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT752765 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| szprychy: | 24/24, Stainless Steel |
| obręcze: | Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół 1300-1700 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-622 |
| szerokość obręczy: | 30mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 42mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1420g |
| kod produktu producenta: | GAC-C42 |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4710069107409 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |