Komplet kół Control Tech Aerowave wyróżnia się falistym profilem obręczy. Taki kształt zapewnia doskonałą aerodynamikę, a jednocześnie gwarantuje wyjątkową stabilność przy bocznym wietrze. Wysokość profilu obręczy wynosi 45 mm na kołu przednim i 50 mm na kołu tylnym.
Zintegrowana konstrukcja szprych i piasty z włókna węglowego | Bezszwowe, jednoczęściowe połączenie szprych z włókna węglowego i piasty maksymalizuje sztywność boczną i poprawia przenoszenie siły, zapewniając bardziej responsywne wrażenia z jazdy.
| Nazwa produktu: | Control Tech Aerowave AW-1.0 Road Komplet kół - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - Shimano HG |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT752767 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | Carbon |
| szprychy: | Carbon Fiber Spokes |
| obręcze: | UD Carbon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół < 1300 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| dopasowane wymiary opon: | 25-38mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 21-622 |
| szerokość obręczy: | 30mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 21mm |
| układ wolnobiegu: | Shimano HG |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1305g |
| kod produktu producenta: | AW-1.0 |
| Liczba otworów na szprychy: | 20 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4710069107423 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |