Control Tech Closed Disc jest stworzone do osiągania najwyższych prędkości dzięki zamkniętej konstrukcji i lekkiemu materiałowi węglowemu. Zaprojektowane specjalnie dla triatlonistów poszukujących najwyższej aerodynamiki.
Superlekka | Dzięki wadze zaledwie 990 g ta całkowicie zamknięta karbonowa koło zapewnia doskonałe przyspieszenie i wydajność.
Kompatybilność z hamulcami tarczowymi | Zoptymalizowane pod kątem systemów hamulców tarczowych z osią przelotową 142 x 12 mm, co zapewnia doskonałą siłę hamowania i kontrolę.
Konstrukcja w całości z włókna węglowego | Z wewnętrzną szerokością obręczy 21,5 mm / zewnętrzną szerokością obręczy 27 mm
| Nazwa produktu: | Control Tech Closed Disc Koło Tylne - 28" | Włókno węglowe | Clincher | Centerlock - 12x142mm - Shimano HG |
| Producent: | Control Tech |
| Kod pozycji: | CTT752768 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Jazda na czas, Triathlon |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne > 900 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 21.5-622 |
| szerokość obręczy: | 27mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 21.5mm |
| cechy specjalne koła: | Koło tarczowe |
| układ wolnobiegu: | Shimano HG |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 960g |
| kod produktu producenta: | CAC-121 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4710069107270 |
| Strona producenta: | http://www.controltechbikes.com |