Schwalbe zaleca stosowanieuszczelniacza do opon
| Nazwa produktu: | Schwalbe Doc Blue Professional - Uczstelniacz do opon - 500ml - 2026 |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA752871 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Akcesoria do opon i dętek: | Uszczelniacz |
| treść: | 500ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 530g |
| kod produktu producenta: | 3711.01 |
| GTIN: | 4026495963244 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |