Rower Embolden E+ został zaprojektowany, aby pomóc rowerzystkom odkrywać odległe miejsca i robić postępy, czując się pewnie na rowerze. Łączy on kontrolę, jaką daje pełne zawieszenie, z płynnym, intuicyjnym wspomaganiem elektrycznym. Od leśnych dróg po prawdziwe singletracki dla rowerów górskich MTB — otwiera on dostęp do nowych terenów i umożliwia dłuższe wycieczki — przy mniejszym stresie i znacznie większej przyjemności.
Niezawodne właściwości na szlakach – dzięki skokowi amortyzatora 150 mm z przodu i 140 mm z tyłu układ zawieszenia został specjalnie opracowany i dostrojony dla modelu Embolden E+, aby zapewnić stabilność, przyczepność i kontrolowane prowadzenie, gdy szlaki stają się nieco bardziej wymagające. Lekka rama aluminiowa ALUXX SL sprawia, że rower jest łatwy w prowadzeniu podczas podjazdów i bardziej intuicyjny na singletrackach, a nowy system zawieszenia FlexPoint aktywnie i kontrolowanie utrzymuje koło tylne na nierównym podłożu – dzięki temu rower pozostaje stabilny i łatwy w prowadzeniu nawet na bardziej wymagających technicznie trasach.
Moc, na którą możesz polegać – silnik SyncDrive Pro 3X ma moment obrotowy do 100 Nm i reaguje płynnie oraz naturalnie na siłę pedałowania rowerzysty, co sprawia, że strome podjazdy i długie trasy stają się przyjemniejsze. W połączeniu z funkcją Smart Assist i wydajnymi akumulatorami EnergyPak Smart system zapewnia zasięg od około 50 do 120 km, w zależności od terenu, nachylenia i trybu wspomagania. Do dłuższych tras można dodać przedłużacz zasięgu EnergyPak Plus. Dzięki temu można w pełni zrelaksować się podczas odkrywania nowych obszarów, odbywać dłuższe wycieczki i planować całe dni na szlakach bez obaw o zasięg.
Inteligentna integracja, która długo służy – każdy element systemu E+ został zaprojektowany tak, aby idealnie współpracował z pozostałymi – od silnika, przez akumulator, aż po oprogramowanie – zapewniając w ten sposób trwałość, łatwość konserwacji i utrzymanie wartości. Dzięki RideControl Dash 2 i aplikacji RideControl rowerzystki mogą indywidualnie dostosować reakcję zawieszenia roweru i wyświetlane dane jazdy, łatwo dostosowując tryby wspomagania i moc wyjściową do terenu, kondycji i stylu jazdy. System jest w pełni obsługiwany przez dealerów Liv, którzy zapewniają diagnostykę i aktualizacje oprogramowania, a opracowana przez firmę, wiodąca w branży technologia ogniw pozwala na wykonanie nawet 2300 cykli ładowania, co zwiększa wartość odsprzedaży i zmniejsza ilość odpadów. Zintegrowane technologie, takie jak system monitorowania ciśnienia w oponach Aegis, E-Locking i Apple Find My, zapewniają większe bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu, zarówno na trasie, jak i poza nią.
| Nazwa produktu: | Liv EMBOLDEN E+ 1 - 29" Kobieta Rower Elektryczny MTB - 2026 - pale moss |
| Producent: | Liv Bikes |
| Kod pozycji: | LIW753209 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski |
| piasty: | Giant AM |
| szprychy: | Giant AM |
| obręcze: | GIANT AM 29" | Tubeless Ready | 30 mm |
| łańcuch: | Shimano CN-LG500 |
| kaseta: | Shimano CS-LG400-10 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Cues SL-U6000 |
| przerzutka tylna: | Shimano Cues LinkGlide RD-U6020 |
| przełożenie zębatki: | 36 |
| korba: | Giant Forged Alloy |
| hamulce: | Shimano BL-MT401 | Shimano BR-MT420, hydraulic disc brake | 220/203 mm |
| model sztycy siodełka: | Giant Contact Switch AT | Dropper Post | 30.9 |
| siodełko: | Liv Ergo Contact Trail |
| kierownica: | Giant Connect TR Riser | 31.8 ⌀ |
| mostek: | Giant Contact SL |
| widelec: | Giant STL 36 Air |
| rama: | AluxX SL Aluminum |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-48 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | EnergyPak Smart 800 Wh |
| Producent jednostki napędowej: | Giant |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Tubeless Kit |
| uchwyty: | Liv Tactal Pro Single Lock-On |
| amortyzator: | Giant Crest FloTrac Air |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 150 mm |
| pedały: | Large platform pedal | 28-pins |
| opony: | Maxxis Minion DHF 29x2.5" WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR | Maxxis Dissector 29x2.4"", 3C MaxxTerra, EXO, TR |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Zielony |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | 5310005104W | 5310005105W |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Giant RideControl Dash 2 |
| Model jednostki napędowej: | Giant SyncDrive Pro 3X |
| Moment obrotowy: | 100Nm |
| Seria produktów: | Liv - Embolden |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291253278, 4711291253285 |
| Strona producenta: | https://www.liv-cycling.com/de |