Pedroc Active to smukły, sportowy plecak o pojemności 16 litrów, wykonany z przetworzonego nylonu ripstop, przeznaczony do szybkich wędrówek. Posiada oddychający system nośny Dry Back Contact zapewniający lepszą wentylację, dzielone paski naramienne, podwójną funkcję kompresji oraz bezpieczne dopasowanie inspirowane kamizelkami do biegania.
Dodatkowe funkcje, takie jak kieszenie szybkiego dostępu i mocowanie kijków, pozwalają poruszać się szybciej, swobodniej i dalej w górach.
Zamek błyskawiczny na całej długości
Podwójny zamek błyskawiczny
Ergonomicznie ukształtowane paski naramienne
Wielofunkcyjne kieszenie na paskach naramiennych
Boczne mocowanie kijków
Sznurki mocujące kijki
Rozkładane torby na butelkę z wodą
Wewnętrzna przegroda na wartościowe przedmioty
Boczne prowadnice rurki do systemu nawadniającego
Dolny pas piersiowy
Wyściółka EVA z wentylacją 3D
Podzielony pasek na ramię
brelok do kluczy
Przednia kieszeń z siatki
Regulowany pas piersiowy
| Nazwa produktu: | Salewa Pedroc Active 16L Plecak - black out 0910 |
| Producent: | Salewa |
| Kod pozycji: | SLW753388 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Wędrówki |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 440/230/170mm |
| Objętość: | 16l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| długość tylnej części: | 45-53cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 510g |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 4053866881203 |