Podążaj własnym rytmem: idź szybciej, idź dalej – i ciesz się czasem spędzonym z przyjaciółmi w górach.
Pedroc Core to lekki, wszechstronny plecak o smukłym, sportowym designie, pojemności 22 litrów i bezpiecznym, stabilnym dopasowaniu, idealny na dłuższe wyprawy speed hikingowe.
Ponadto jest wyposażony w dopasowany do ciała system nośny Dry Back Contact zapewniający lepszą wentylację, a także ergonomicznie ukształtowane, dzielone paski naramienne i odblaskowe detale. Plecak Pedroc Core 22L jest wykonany z wytrzymałego, pochodzącego z recyklingu nylonu ripstop.
Ergonomicznie ukształtowane paski naramienne
Wielofunkcyjne kieszenie na ramię
Boczne mocowanie kijków
Sznurki mocujące kijki
Rozkładane torby na butelkę z wodą
Wewnętrzna przegroda na wartościowe przedmioty
Boczny dostęp
Boczne prowadnice rurowe do systemu nawadniającego
Dolny pas piersiowy
Wyściółka EVA z wentylacją 3D
Podzielony pasek na ramię
brelok do kluczy
Zamek rolkowy
Przednia kieszeń z siatki
Regulowany pas piersiowy
| Nazwa produktu: | Salewa Pedroc Core 22L Plecak - black out 0910 |
| Producent: | Salewa |
| Kod pozycji: | SLW753389 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Wędrówki |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 520/260/200mm |
| Objętość: | 22l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| długość tylnej części: | 45-53cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 650g |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 4053866881142 |